tarihçe

 kalite

 tesisler

 ödüller

 üyelikler

 basında

/Kalite Politikamız

MİSYONUMUZ

Doğadan çıkarttığımız mermerleri en modern teknolojiyi kullanarak, çevreye zarar vermeden mamule dönüştürmek.

Tüm çalışanlarımızın katılımı ile bütün süreçlerde iyileştirmeler yaparak maliyetleri azaltırken, kalite ve satışları arttırmak suretiyle kar elde etmek ve elde edilen karı yatırıma dönüştürmek.

 

VİZYONUMUZ

Müşteri beklentilerini karşılayan, onlara yön veren üretim ve satış politikalarımızla ve şirket hedeflerimizi benimsemiş çalışanlarımızla birlikte mermer sektöründe Türkiye ve Dünya’da tercih edilen lider şirketlerden biri olmak.

 

 

- Kalite anlayışımızın temeli, gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak, doğanın dengesini bozacak hareket ve eylemlerden kaçınmaktır.

- Çalışanlarımızın katılımı ile sahip olduğumuz teknolojiyi kullanarak, kalite sistemi ve süreçlerin sürekli iyileşip gelişmesini sağlamak.

-  TURGUT ÖZEN MERMER kalitesini yenilikçi bakış açısıyla sürdürmek, çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimizin taleplerine zamanında ve eksiksiz cevap vererek ilk tercihleri olmak. 

- Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, sahip olunan memnuniyet çizgisini korumak ve sürekli geliştirmek için çalışmak.

- İş ilişkisi içerisinde bulunduğumuz tedarikçi firmalarımızla, uzun vadeli, iyi niyet ve dürüstlük ilkesine dayanan açık ilişkiler kurmak,  karşılıklı olarak kalite anlayışının gelişimine katkı ve destekte bulunmak.

-Ulusal, uluslararası şartlara ve mevzuatlara uyarak hareket etmek.

- Proaktif çalışma arkadaşlarımızın katkısı ile TURGUT ÖZEN MERMER markamızı Dünya pazarının önde gelen modeli haline getirmek.

 

  • facebook-square
  • Twitter Square

Telif hakkı © 2014
Turgut Özen Mermer Sanayi ve Ticaret A.S. Tüm hakları saklıdır.